Testimine

Isadustest

Isadustest aitab määrata, kas mees on lapse bioloogiline isa. Kõik inimesed pärivad geneetilise koodi ehk DNA oma bioloogilistelt vanematelt. DNA testi käigus võrreldakse lapse DNA struktuuri väidetava isa DNA struktuuriga, et saada kinnitust, kas laps ja väidetav isa on bioloogiliselt seotud või mitte.

DNA testi tulemus on kas välistus (väidetav isa ei ole lapse bioloogiline isa) või kinnitus (väidetav isa on lapse bioloogiline isa). Isadustesti positiivse vastuse garanteerib laboratoorium vähemalt 99,9..% täpsusega ja negatiivse tulemuse 100,00% täpsusega. Testi kättesaamisel kogutakse vähemalt kahe osapoole (isa ja laps) või kolme osapoole (isa, laps ja ema) DNA proovid. Ema DNA proovi lisamine on soovitatav, kuid mitte kohustuslik. Testi tulemus saadetakase Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Muud sugulustestid

Emadustestiga on võimalik kindlaks teha kas naine on lapse bioloogiline ema või mitte. Emadustesti korral võetakse DNA proovid vähemalt kahelt inimeselt (ema ja laps).

Õdede ja vendade vaheline test näitab tõenäosust, et millisel määral on testitavad omavahel bioloogiliselt seotud. Õdede ja vendade vaheline test pakub lihtsa võimaluse sugulussidemete testimiseks kui väidetav isa pole kättesaadav DNA proovide võtmiseks.

Vanavanemate test võimaldab välja selgitada lapselapse ja vanavanema bioloogilist seotust. Vanavanemate DNA test on kasulik näiteks sellistel juhtudel kui lapse bioloogilistelt vanematelt ei ole võimalik DNA proove võtta.

Laboratoorium

Asper Biogene OÜ (endine nimi Asper Biotech AS) on 1999. aastal loodud Eesti biotehnoloogia ettevõte, mis tegeleb geenitestide väljatöötamisega ja geenianalüüsiga. Tänaseks on Asper Biogene kasvanud üheks Eesti suurimaks eksportijaks biotehnoloogia valdkonnas. Asper Biogene teenuste kvaliteet on tagatud ISO 15189:2012, ISO 9001:2015 ja CLIA (99D2046227) sertifikaatidega. Asperi Biogene klientideks on maailmas tuntud teadusasutused ja ülikoolid, meditsiinikeskused ja kliinikud kokku 40 erinevast riigist ning ka paljud rahvusvahelised biotehnoloogia ettevõtted.

Maksevõimalused

Tasumine netipangas – Tellimuse eest tasutakse kohe peale ostu kasutades pangalinki (LHV, Swedbank ja SEB)

Krediitkaardimakse – Võimalik on tasuda VISA kui Mastercard kaartidega

Pangaülekanne – Eraldi kokkulepe, palume meid sellest teavitada aadressil info@dnatest.ee

ESTO – Koostöös ESTO järelmaksuga on võimalik DNA teste osta ka järelmaksuga. Järelmaksu kohta leiad rohkem informatsiooni siit.

Toote tagastamise õigus

Tellijal on õigus põhjust avaldamata 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab tellija kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Palume sellest teavitada aadressil klienditugi@dnatest.ee

DNA testimiseks vajaliku komplekti sisu

  • Vatitikud proovide võtmiseks
  • Ümbrik iga testitava isiku jaoks, kuhu panna DNA proovidega vatitikud
  • Juhend ja nõusoleku dokument
  • DNA proovide tagastamise ümbrik (makstud vastus)

 

 Võta meiega ühendust!

Võta meiega ühendust erinevates DNA teste puudutavates küsimustes ja vastame teile esimesel võimalusel. Kui olete tellimuse juba teinud, siis palun lisage küsimusele tellimuse number. Vaata ka lähemalt korduma kippuvaid küsimusi siit.

DNA Test OÜ
Tallinna Postkontor, PK 36
Narva mnt. 1, Tallinn

klienditugi@dnatest.ee


Nimi*

E-Post*

Tellimuse number

Teie sõnum*