Tooted

DNA testimiseks vajaliku komplekti sisu:
• Vatitikud proovide võtmiseks
• Ümbrik iga testitava isiku jaoks, kuhu panna DNA proovidega vatitikud
• Juhend ja nõusoleku dokument
• DNA proovide tagastamise ümbrik (makstud vastus)

Isadustest

Isadustestiga on võimalik kindlaks teha kas mees on lapse bioloogiline isa või mitte. Isadustesti korral võetakse DNA proovid vähemalt kahelt inimeselt (isa ja laps). Testi tulemus on alati kas 99,9..% või 0%. Isadustesti komplekt sisaldab nõusoleku dokumenti, juhendit ja DNA proovide võtmiseks vajalikke ümbrikke vähemalt kolmele osapoolele (isa, laps). Kui soovite testimisse lisada täiendavaid inimesi, siis palun valige loetelust sobiv test.

Isadustest
(164.00 EUR)
Isa ja 2 last | Laps ja 2 isa (224.00 EUR)
Isa ja 3 last | Laps ja 3 isa (284.00 EUR)

Emadustest

Emadustestiga on võimalik kindlaks teha kas naine on lapse bioloogiline ema või mitte. Emadustesti korral võetakse DNA proovid vähemalt kahelt inimeselt (ema ja laps). Testi tulemus on alati kas 99,9% või 0%. Emadustesti komplekt sisaldab nõusoleku dokumenti, juhendit ja DNA proovide võtmiseks vajalikke ümbrikke vähemalt kahele osapoolele (ema ja laps). Kui soovite testimisse lisada täiendavaid inimesi, siis palun valige loetelust sobiv test.

Emadustest (164.00 EUR)
Ema ja 2 last | Laps ja 2 ema (224.00 EUR)
Ema ja 3 last | Laps ja 3 ema (284.00 EUR)

Õdede ja vendade vaheline test

Õdede ja vendade vaheline test näitab tõenäosust, et millisel määral on testitavad omavahel bioloogiliselt seotud. Õdede ja vendade vaheline test pakub lihtsa võimaluse sugulussidemete testimiseks kui väidetav isa pole kättesaadav DNA proovide võtmiseks. Soovitame testimisse kaasata ka ema DNA proovid, et laboratooriumil oleks võimalilk täpsemad tulemused väljastada. Õdede ja vendade vaheline testi hind on erinev, kui testimisse on kaasatud ka ema DNA proovid.

Õdede ja vendade vaheline test (250.00 EUR)
Õdede ja vendade vaheline test + Ema (315.00 EUR)

Vanavanemate test

Vanavanemate test näitab tõenäosust, et millisel määral on vanavanemad oma lapselapsega bioloogiliselt seotud. Antud test võimaldab vanavanematel ja lastelastel testida enda perekonna sidemeid ning kindlaks teha omavaheline bioloogiline seotus. Vanavanemate test on kasulik sellistel juhtudel, kui lapse bioloogiliselt isalt ei ole võimalik DNA proovi võtta. Soovitame testimisse kaasata ka ema DNA proovid, et laboratooriumil oleks võimalilk täpsemad tulemused väljastada. Vanavanemate testi hind on erinev, kui testimisse on kaasatud ka ema DNA proovid.

Vanavanemate test (295.00 EUR)
Vanevanemate test + Ema (360.00 EUR)
Ostukorv